KOLĘDA 2020 

02.01.2020   CZWARTEK    godz. 15:30 

  1. Mastalerza 1 – 23 (nieparzyste)
  2. Mastalerza 25 – 49 (nieparzyste)
  3. Mastalerza 51 – 73 (nieparzyste)

03.01.2020   PIĄTEK     godz. 15:30

  1. Mastalerza 2 – 22 (parzyste)
  2. Mastalerza 24 – 28 (parzyste)
  3. Mastalerza 34 – 56 (parzyste)

04.01.2020   SOBOTA    godz. 10:00

  1. Domańskiego, Kowalska, Ślusarska, Powroźnicza, Św. Małgorzaty
  1. Szobiszowicka 27 – 5 (nieparzyste)
  2. Przy Tamie, Św. Urbana (bez nr 6), Przemysłowa

07.01.2020   WTOREK    godz. 15:30

  1. Szobiszowicka 18 – 6, Świętojańska 22–28
  2. Świętojańska 30 – 48 (parzyste)
  3. Świętojańska 68 – 50 (parzyste)

08.01.2020  ŚRODA  godz. 15:30

  1. Grottgera 1 – 21A, Kłosista
  2. Udzieli, Cechowa
  3. Św. Andrzeja

09.01.2020   CZWARTEK   godz. 15:30

  1. Bernardyńska 82 – 60 i 79 – 51, Folwarczna
  1. Orląt Śląskich, Bernardyńska 56 – 46, 45 i 47, Polna 3 – 17, 2 – 8
  2. Owocowa, Polna 44 – 12

10.01.2020    PIĄTEK   godz. 15:30

  1. Waliszewskiego 1 – 9 (nieparzyste)
  2. Waliszewskiego 11 – 15 (nieparzyste), Gierymskiego 58 i 60
  3. Gierymskiego 42 – 56

11.01.2020   SOBOTA   godz. 10:00

  1. Świętojańska 80, Tarnogórska 15 – 81(nieparzyste), Makowskiego.
  2. Tarnogórska 151 – 83 (nieparzyste)
  3. Dziewanny 21 – 1

13.01.2020   PONIEDZIAŁEK   godz. 15:30

  1. Lubliniecka 1 – 55A, (bez 41)
  2. Lubliniecka 6 – 72, Malczewskiego

14.01.2020   WTOREK  godz. 15:30

  1. Kolberga 2 – 34 (parzyste)
  2. Kolberga 1 – 23 i 46 – 36 (parzyste)

15.01.2020   ŚRODA   godz. 15:30

  1. Św. Marka 40 – 50 (parzyste)
  2. Św. Urbana 6, Kasztanowa, Nad Torami
16.01.2020   CZWARTEK   godz. 15:30
  1. Sztabu Powstańczego 1 – 5 (nieparzyste)
  2. Sztabu Powstańczego 7 – 11 i 2

17.01.2020   PIĄTEK   godz. 15:30

  1. Sztabu Powstańczego 4 – 12 (parzyste)
  2. Sztabu Powstańczego 14 – 20 i 13

18.01.2020   SOBOTA   godz. 10:00

  1. Sztabu Powstańczego 15 – 25 (nieparzyste)
  2. Sztabu Powstańczego 27 – 31 (nieparzyste)

20.01.2020  PONIEDZIAŁEK   godz. 15:30

  1. Sztabu Powstańczego 58 – 62 (parzyste)
  2. Sztabu Powstańczego 64 – 68 (parzyste)

21.01.2020   WTOREK   godz. 15:30

  1. Sztabu Powstańczego 70 – 74 (parzyste)
  2. Sztabu Powstańczego 78 – 76 (parzyste)

22.01.2020   ŚRODA   godz. 15:30

  1. Sztabu Powstańczego 22A – 56 i 33
  2. Patrolowa, Floriańska.

23.01.2020   CZWARTEK   godz. 15:30

  1. Warszawska 50 – 22 (parzyste)
  2. Warszawska 6 – 20 i 15 – 19

24.01.2020  PIĄTEK   godz. 15:30

  1. Warszawska 21 – 29B (nieparzyste)
  2. Warszawska 31A, 31B

25.01.2020   SOBOTA   godz.10:00

  1. Warszawska 31C, 31D, 33D
  2. Warszawska 33A, 33B, 33C

27.01.2020  PONIEDZIAŁEK   godz. 15:30

  1. Michałowskiego 49 – 25 i 42 – 22
  2. Kossaka
  3. Chełmońskiego

28.01.2020   WTOREK   godz. 15:30

  1. Toszecka 10 – 30
  2. Toszecka 62 – 32
  3. Toszecka 1 – 27

29.01.2020 ŚRODA godz. 15:30

  1. Wita Stwosza 8, 10 i 12 (m. 1 – 12)
  2. Wita Stwosza 14 i 12 (m. 13 – 24)
  3. Wita Stwosza 16 i 12 (m. 25 – 33)

30.01.2020   CZWARTEK   godz. 15:30

  1. Bernardyńska 7 – 25 i 2 – 10
  2. Na Miedzy
  3. Wita Stwosza 72 – 16A (parzyste)

31.01.2020   PIĄTEK   godz. 15:30

  1. Grottgera 4 – 22 (parzyste)
  2. Warszawska 37 – 45 Grottgera 36 – 24,
  3. Grottgera 70 – 38 i 35 – 23

01.02.2020  SOBOTA   godz. 10:00

  1. Noakowskiego, Zbożowa 25, Owczarska, Dworska 18 – 12 (parzyste)
  2. Dworska 1 – 3E, Wiertnicza
  3. Dworska 3F – 13 (nieparzyste) 4 – 10 (parzyste)

03.02.2020   PONIEDZIAŁEK   godz. 15:30

  1. Toszecka 33 – 59 (nieparzyste)
  2. Uszczyka (nieparzyste), Zbożowa 5, Toszecka 65, 65A, B, C
  3. Wita Stwosza 33 – 15, Fałata, Michałowskiego 1 – 23 i 2 – 20

04.02.2020   WTOREK   godz. 15:30

  1. Świętojańska 11 – 29
  2. Świętojańska 53 – 31
  3. Świętojańska 2 – 20

05.02.2020   ŚRODA   godz. 15:30

  1. Batalionu Kosynierów 1 – 7
  2. Batalionu Kosynierów 13 – 65 i 20 – 34
  3. Świętojańska 3 – 7

06.02.2020   CZWARTEK   godz. 15:30

  1. Batalionu Kosynierów 2 – 8
  2. Batalionu Kosynierów 12 – 18, Bernardyńska 37
  1. Lubliniecka 41 i Osiedle Paryskie

07.02.2020   PIĄTEK   godz. 15:30

  1. Jana Śliwki (nieparzyste)
  2. Jana Śliwki 2 – 30A (parzyste)
  3. Jana Śliwki 72 – 34 (parzyste)

08.02.2020  SOBOTA   godz. 10:00

  1. Uszczyka (parzyste)
  2. Uszczyka (parzyste)

 

JEŻELI PRZEZ OSTATNIE DWA LATA NIE BYŁO U PAŃSTWA ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH LUB JESTEŚCIE NOWYMI MIESZKAŃCAMI W PARAFII – PROSIMY O ZŁOŻENIE W ZAKRYSTII ZAPROSZENIA NA KOLĘDĘ Z ADRESEM I NUMEREM TELEFONU.